2021 Netflix Türkiye Fiyatları Değişti!

Dijital yayın platformu Netflix Türkiye fiyatları için bu sabah yayınladığı bir duyuru ile zam yaptı. Türkiye’deki abone sayısını son dönemde ciddi oranda artıran platform, daha önce Avrupa fiyatlarına zam yapmıştı. Türkiye’de de artış gündeme gelmişti. Netflix Türkiye fiyatları üç farklı paket için de geçerli olacak.

2021 Netflix Türkiye Fiyatları Değişti!

Dijital yayın platformu Netflix Türkiye fiyatları için bu sabah yayınladığı bir duyuru ile zam yaptı. Türkiye’deki abone sayısını son dönemde ciddi oranda artıran platform, daha önce Avrupa fiyatlarına zam yapmıştı. Türkiye’de de artış gündeme gelmişti. Netflix Türkiye fiyatları üç farklı paket için de geçerli olacak.

Zamlanan fiyatlar ile birlikte, 17.99 TL olan Temel Plan yani tek ekran paketi 26.99 TL‘ye, 29.99 olan Standart Plan yani iki ekranlı plan 40.99 TL‘ye, 41.99 TL’den olan Özel Plan yani 4 ekran ve UHD olan paketse 54.99 TL‘ye yükseldi.

Netflix Türkiye fiyatları ile ilgili yaptığı açıklama şöyle:

“Türkiye’deki içerik kütüphanemizi zenginleştirmek ve hizmet kalitemizi daha da arttırmak için üyelik ücretlerimizi güncelliyoruz. Bu değişiklikle, her yaşa ve zevke uygun yapımları üyelerimizin hayatına keyif katan bir eğlence deneyimiyle birlikte sunmaya devam edeceğiz. 4 Mart’tan itibaren hayata geçireceğimiz aylık ücretlerimizi şöyle şekillendirdik: Temel plan 26,99 TL, Standart plan 40,99 TL, Özel plan ise 54,99 TL. Her zaman olduğu gibi üyelerimiz kendileri için en uygun seçeneği sunduğumuz bu üç plan arasından tercih edebilecek.”