2021 Steam Oyun Festivali Olacak !

Steam Oyun Festivali sayesinde geliştiriciler oyunlarını Steam üzerinden tanıtabiliyor ve birçok oyuncuya bu platform aracılığıyla ulaştırabiliyor. Yeni Ay indirimleri ile birlikte Steam'de oyun festivali düzenlendi ve yüzlerce demo dijital platform üzerinden oyunculara sunuldu. Festival bitmesine rağmen demolar hala duruyor. Merak eden oyuncular demolara bakabilir. Bitexen’den 100 kişiye Steam hediye kartı! Haziran ayında yeni bir Steam Oyun Festivali olacak Festivaller sayesinde oyuncular Little Nightmares 2 gibi pahalı oyunların demolarını deneyebildi. Ayrıca festival zamanlarında Steam'de indirimlerde oluyor. Bir yandan oyunlar indirime girerken bir yandan da yenileri tanıtılıyor. Bu yıl gelecek olan yaz festivali ResetEra forumlarında ortaya çıkan bir bilgiye dayanıyor. Belirtilen bilgiye göre yeni Steam Oyun Festivali 16 Haziran - 22 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek. Bir kez daha bu festivalle birlikte, çıkacak yeni oyunların demoları, canlı yayınlar ve geliştirici sohbetleri olacak.

2021 Steam Oyun Festivali Olacak !

Steam Oyun Festivali sayesinde geliştiriciler oyunlarını Steam üzerinden tanıtabiliyor ve birçok oyuncuya bu platform aracılığıyla ulaştırabiliyor. Yeni Ay indirimleri ile birlikte Steam'de oyun festivali düzenlendi ve yüzlerce demo dijital platform üzerinden oyunculara sunuldu. Festival bitmesine rağmen demolar hala duruyor. Merak eden oyuncular demolara bakabilir.

Haziran ayında yeni bir Steam Oyun Festivali olacak

Festivaller sayesinde oyuncular Little Nightmares 2 gibi pahalı oyunların demolarını deneyebildi. Ayrıca festival zamanlarında Steam'de indirimlerde oluyor. Bir yandan oyunlar indirime girerken bir yandan da yenileri tanıtılıyor. Bu yıl gelecek olan yaz festivali ResetEra forumlarında ortaya çıkan bir bilgiye dayanıyor. Belirtilen bilgiye göre yeni Steam Oyun Festivali 16 Haziran - 22 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek. Bir kez daha bu festivalle birlikte, çıkacak yeni oyunların demoları, canlı yayınlar ve geliştirici sohbetleri olacak.