Almanya’da yeni bir Ethereum ETF listelendi

WisdomTree, SEC’in onayını beklerken Almanya’da desteklenen Ethereum ETP’yi listeliyor. Lansman, ETC Group ve 21Shares’ın Almanya’da Ethereum destekli ETP’yi listelemesinden bir ay sonra geliyor. WisdomTree, yenilikçi dijital varlık çözümleri sunmanın önemli bir kilometre taşına ulaştığını söylüyor. Varlık yöneticisi WisdonTree, Ethereum borsasında işlem gören ürünlerin (ETP) İsviçre ve Almanya borsalarında listelendiğini duyurdu. Yeni ETP, “ETHW” kısaltması ile […] Bu yazı ilk olarak Kripto Para Haber'de yayımlanmıştır. Almanya’da yeni bir Ethereum ETF listelendi | Kripto Para Haber.

Almanya’da yeni bir Ethereum ETF listelendi

WisdomTree, SEC’in onayını beklerken Almanya’da desteklenen Ethereum ETP’yi listeliyor. Lansman, ETC Group ve 21Shares’ın Almanya’da Ethereum destekli ETP’yi listelemesinden bir ay sonra geliyor. WisdomTree, yenilikçi dijital varlık çözümleri sunmanın önemli bir kilometre taşına ulaştığını söylüyor. Varlık yöneticisi WisdonTree, Ethereum borsasında işlem gören ürünlerin (ETP) İsviçre ve Almanya borsalarında listelendiğini duyurdu. Yeni ETP, “ETHW” kısaltması ile […]

Bu yazı ilk olarak Kripto Para Haber'de yayımlanmıştır. Almanya’da yeni bir Ethereum ETF listelendi | Kripto Para Haber.