Among Us Sesli Sohbet Güncellemesi Gelebilir

InnerSloth LLC tarafından geliştirilen Among Us oyunu sesli sohbet özelliği konusunda sevenlerini heyecanlandırdı. Bu özellik henüz resmen açıklanmış değil. Ancak oyun geliştiricileri, Twitter’dan gerçekleştirdikleri bir konuşmada yeni iletişim seçeneklerinin yolda olduğunu ima etti.

Among Us Sesli Sohbet Güncellemesi Gelebilir

InnerSloth LLC tarafından geliştirilen Among Us oyunu sesli sohbet özelliği konusunda sevenlerini heyecanlandırdı. Bu özellik henüz resmen açıklanmış değil. Ancak oyun geliştiricileri, Twitter’dan gerçekleştirdikleri bir konuşmada yeni iletişim seçeneklerinin yolda olduğunu ima etti.

Yakın zaman öncesine kadar az bilinen bir indie oyun iken pandemi dönemiyle beraber adını geniş kitlelere yayan Among Us yeni güncellemeler ile gelişmeye devam ediyor. İki gün önce yayınlanan 2021.2.21 güncellemesi oyuna bir dizi hazır yanıttan oluşan Quickchat adı verilen hızlı sohbet özelliğini kazandırmıştı. Bu sayede oyuncuların anında iletişim kurmaları ve daha hızlı seçimler yapmalarına izin verilmişti. Ancak şimdi ortaya çıkan bir haber, geliştiricilerin iletişimsel olarak farklı araçlar üzerinde çalıştığının ipuçlarını verdi.