Among Us Yeni Güncellemelerle Devam Ediyor

Among Us güncelleme almaya devam ediyor. Eski popülerliğini kaybetse de geliştirici ekip güncelleme yayınlamaya devam ediyor. Among Us’ın Nintendo Switch versiyonunda bulunan “hızlı sohbet çarkı” o platformdaki oyuncuları oldukça rahatlatmıştı, çünkü Nintendo Switch’in sohbet arayüzünde bir şeyler yazmak kullanıcılara çok zahmetli geliyordu. Geliştirici InnerSloth, hızlı sohbet çarkı Nintendo Switch kullanıcılarına pratik bir çözüm sunmuş oldu.

Among Us Yeni Güncellemelerle Devam Ediyor

Among Us güncelleme almaya devam ediyor. Eski popülerliğini kaybetse de geliştirici ekip güncelleme yayınlamaya devam ediyor. Among Us’ın Nintendo Switch versiyonunda bulunan “hızlı sohbet çarkı” o platformdaki oyuncuları oldukça rahatlatmıştı, çünkü Nintendo Switch’in sohbet arayüzünde bir şeyler yazmak kullanıcılara çok zahmetli geliyordu. Geliştirici InnerSloth, hızlı sohbet çarkı Nintendo Switch kullanıcılarına pratik bir çözüm sunmuş oldu.

 

Among Us güncelleme alarak Nintendo Switch’te bulunan özelliği tüm platformlara getirdi. Hızlı sohbet çarkı özelliği ile sadece metin tabanlı sohbet eden oyuncular için bir kolaylık sağlanacak. Çarkı açtığınızda yukarıdan sırayla, Accusation, Crew, Systems, Location, Statements, Question ve Response seçenekleri yer alıyor. Hızlı sohbet çarkının bir yaş sınırı bulunuyor. 18 yaşından küçük oyuncular Hızlı sohbet çarkını zorunlu olarak kullanıyor.

InnerSloth, bu yaş sınırını 13 ve altına indirmeyi planlıyor. Buradaki amaç küçük çocukların zorbalıktan korunmasını sağlamak ve oyunu çocukları için daha iyi hale getirmek. Hızlı sohbet çarkı ile birçok işlevi yerine getirebiliyorsunuz ve oyunu oynamak için yeterli gibi duruyor. Dün yayınlanan güncelleme ile birlikte hızlı sohbet çarkı tüm platformlarda kullanılabiliyor.