AVAX Yükselişin Ardından Düşüşe Devam Ediyor

10 Mart itibari ile yüzde 30‘dan fazla değer kazanan Avax, yakaladığı hızlı ivmeyi çabuk kaybetti. Yakaladığı bu değer ile 269 TL’ye kadar değere ulaşan altcoin, bir gün sonra 223 TL‘ye kadar düştü. Aradan geçen iki gün sonrasında ise Avax değer kaybetmeye devam etti. Bu bağlamda Profesör Emin Gün Sirer tarafından kurulan altcoin, Cumartesi öğle saatlerinde 220.45 TL‘den işlem görüyor.

AVAX Yükselişin Ardından Düşüşe Devam Ediyor

10 Mart itibari ile yüzde 30‘dan fazla değer kazanan Avax, yakaladığı hızlı ivmeyi çabuk kaybetti. Yakaladığı bu değer ile 269 TL’ye kadar değere ulaşan altcoin, bir gün sonra 223 TL‘ye kadar düştü. Aradan geçen iki gün sonrasında ise Avax değer kaybetmeye devam etti. Bu bağlamda Profesör Emin Gün Sirer tarafından kurulan altcoin, Cumartesi öğle saatlerinde 220.45 TL‘den işlem görüyor.

Ava Labs tarafından 2018 yılında piyasaya sürülen altcoin Avax’ta düşüş sürüyor. Standart olarak bir saniye altında işlem sonuçlandırma gücüne sahip ilk akıllı sözleşmeler ağı olan kripto para birimi hafta sonu yüzde 2’lik bir düşüş daha yaşadı. Geçtiğimiz günlerde yaşadığı sert düşüş ile yatırımcılarını korkutan Avax, Mart ayında dalgalı değer göstermeye devam ediyor.