Binance Akıllı Zincir (BSC) sistemine şok hack saldırısı

Protokoldeki hatalı bir likidite payı hesaplaması, bilgisayar korsanlarının 30 milyon dolarlık fon çalmasına izin verdi. Bu, Binance Akıllı Zincir’e (BSC) yönelik türünün ilk örneği kredi saldırısıdır. Kripto pazarı yeni yenilik ve gelişime doğru ilerlerken, kimlik avı ve bilgisayar korsanlığı saldırılarıyla gelişme gölgelenmeye devam ediyor. Son zamanlarda, derin likidite havuzlarını teşvik eden topluluk odaklı bir platform […] Bu yazı ilk olarak Kripto Para Haber'de yayımlanmıştır. Binance Akıllı Zincir (BSC) sistemine şok hack saldırısı | Kripto Para Haber.

Binance Akıllı Zincir (BSC) sistemine şok hack saldırısı

Protokoldeki hatalı bir likidite payı hesaplaması, bilgisayar korsanlarının 30 milyon dolarlık fon çalmasına izin verdi. Bu, Binance Akıllı Zincir’e (BSC) yönelik türünün ilk örneği kredi saldırısıdır. Kripto pazarı yeni yenilik ve gelişime doğru ilerlerken, kimlik avı ve bilgisayar korsanlığı saldırılarıyla gelişme gölgelenmeye devam ediyor. Son zamanlarda, derin likidite havuzlarını teşvik eden topluluk odaklı bir platform […]

Bu yazı ilk olarak Kripto Para Haber'de yayımlanmıştır. Binance Akıllı Zincir (BSC) sistemine şok hack saldırısı | Kripto Para Haber.