Bitcoin Gene Yeniden Rekora Koşuyor!

Dünyanın en büyük kripto para birimi Bitcoin, son dönemde yakaladığı yükselişi devam ettiriyor. Sanal para birimi dalgalı piyasaya rağmen yeni bir rekora koşuyor.

Bitcoin Gene Yeniden Rekora Koşuyor!

Dünyanın en büyük kripto para birimi Bitcoin, son dönemde yakaladığı yükselişi devam ettiriyor. Sanal para birimi dalgalı piyasaya rağmen yeni bir rekora koşuyor.

Bitcoin haftanın ikinci gününe yükselişle başladı. Kripto para salı sabah saatlerinde 54 bin dolar barajını aştı. 2021 yılı itibari ile popüleritesini daha da artıran para birimi, dalgalı bir değere sahip olsa da yatırımcıların bir numaralı adresi olmaya devam ediyor.

Mart ayına korkunç bir tabloyla giriş yapan Bitcoin, 46 bin dolar seviyesine kadar düşüş yaşadı. Yatırımcılarını şok eden düşüşün ardından bir sıçrayış daha yaparak üç gün içinde yeniden 50 bin dolar seviyesine ulaştı ve rahat bir nefes aldırdı.

54 bin doları aşan kripto para birimi, dünyanın en büyüğü olma ünvanını bir kez daha kanıtladı. 9 Mart itibari ile sabah 09:30 sıralarında 54.238 dolar seviyesinden işlem gören kripto para biriminin artışı devam ediyor.