CME Group, Mikro Bitcoin vadeli işlemlerini başlattı

Dünyanın önde gelen ve en çeşitli türev piyasası olan Chicago Mercantile Exchange (CME) Group, Bitcoin değerinin 1 / 10’u olacak ve kurumların en hızlı büyüyenlerden birine yatırım yapmaları için verimli bir yol sunmayı vaat eden Mikro Bitcoin Vadeli İşlemlerini başlatıyor. CME Group Global Hisse Endeksi ve Alternatif Yatırım Ürünleri Başkanı Tim McCourt, mikro bitcoin vadeli […] Bu yazı ilk olarak Kripto Para Haber'de yayımlanmıştır. CME Group, Mikro Bitcoin vadeli işlemlerini başlattı | Kripto Para Haber.

CME Group, Mikro Bitcoin vadeli işlemlerini başlattı

Dünyanın önde gelen ve en çeşitli türev piyasası olan Chicago Mercantile Exchange (CME) Group, Bitcoin değerinin 1 / 10’u olacak ve kurumların en hızlı büyüyenlerden birine yatırım yapmaları için verimli bir yol sunmayı vaat eden Mikro Bitcoin Vadeli İşlemlerini başlatıyor. CME Group Global Hisse Endeksi ve Alternatif Yatırım Ürünleri Başkanı Tim McCourt, mikro bitcoin vadeli […]

Bu yazı ilk olarak Kripto Para Haber'de yayımlanmıştır. CME Group, Mikro Bitcoin vadeli işlemlerini başlattı | Kripto Para Haber.