Euro Truck Simulator 2'den Detaylı Rusya Haritası DLC'si

Tır simülasyon oyunu Euro Truck Simulator 2 yakında Rusya haritalarını içerecek Heart of Russia DLC‘sini yayınlayacağını duyurdu. Yapılan açıklamaya göre ilerleyen haftalarda oyuna Moskova başta olmak üzere yepyeni şehirler eklenecek.

Euro Truck Simulator 2'den Detaylı Rusya Haritası DLC'si

Tır simülasyon oyunu Euro Truck Simulator 2 yakında Rusya haritalarını içerecek Heart of Russia DLC‘sini yayınlayacağını duyurdu. Yapılan açıklamaya göre ilerleyen haftalarda oyuna Moskova başta olmak üzere yepyeni şehirler eklenecek.

Yakın bir zaman önce SCS Software şirketi ETS2 için Iberia DLC paketini duyurmuştu. İber Yarımadası‘nın eşsiz doğal güzelliklerinin Nisan ayında oyuncular ile buluşacağı öğrenilmişti. İspanya ve Portekiz kıyı şeritlerinde araç kullanacağınız sürümde Ebro, Tagus gibi sayısız doğal güzellik yol boyunca size eşlik edecek. Fakat bu paket yayınlanmadan önce geliştirici ekip şimdi bir duyuru daha gerçekleştirdi. Iberia’yla tanışmamıza az bir süre kala, sıradaki durağın Rusya olduğu açıklandı.

Avrupa’nın güneybatısına yeterince odaklandıktan sonra rotasını tam tersi istikamete çeviren ETS2 geliştiricileri şimdi oyuncuları Rusya‘ya götürüyor! Zengin bir kültürel mirasa ve tarihe ev sahipliği yapan bu coğrafyada sürücüler ülkenin kalbine seyahate çıkacak.

Bugün müjdeli haberi Steam sayfaları üzerinden duyuran oyun geliştiricileri, beklentileri tatmin edeceklerinden oldukça emin. Elbette ki oldukça geniş bir coğrafyaya sahil olan Rusya’nın tamamını oyunda görmemiz mümkün olmayacak. Ancak yine de ülkenin gözbebeği olarak nitelendirilen başkent Moskova DLC’de mutlaka yer alacak. Volga, Don ve Oka Nehri benzersiz güzellikleriyle yolculuğunuza eşlik edecek.