Galaxy Tab A7 Lite Geliyor!

Samsung, uzaktan eğitim ve evden çalışma döneminde geçen yıl 30 milyondan fazla tablet sattı. Galaxy Tab A7 ve Galaxy Tab S6 Lite şirketin en çok satan modelleri arasında yer aldı. Güney Koreli şirketin daha uygun fiyatlı yeni tableti Galaxy Tab A7 Lite ise gün sayıyor. Ürünün özellikleri de ortaya çıktı.

Galaxy Tab A7 Lite Geliyor!

Samsung, uzaktan eğitim ve evden çalışma döneminde geçen yıl 30 milyondan fazla tablet sattı. Galaxy Tab A7 ve Galaxy Tab S6 Lite şirketin en çok satan modelleri arasında yer aldı. Güney Koreli şirketin daha uygun fiyatlı yeni tableti Galaxy Tab A7 Lite ise gün sayıyor. Ürünün özellikleri de ortaya çıktı.

Bluetooth SIG sertifikalandırmasını tamamlayan Galaxy TabA7 Lite, SM-T225 model numarasıyla piyasaya çıkacak. Paylaşılan ilk bilgilere göre Samsung, modeli Haziran ayında resmi olarak tanıtacak.

Edinilen bilgilere göre Tab A7 Lite, MediaTek’in MT8768WT kod adlı Helio P22T yonga setini kullanacak. Şubat ayında tabletin Geekbench test sonuçları ortaya çıkmıştı. Karşılaştırma testlerinde tek çekirdekte 840; çoklu çekirdekte ise 3838 puan alan cihaz, eğlence tüketimi için oldukça ideal gözüküyor.