Huawei FreeBuds 4i tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

Huawei'nin yeni kablosuz kulaklığı FreeBuds 4i bugün tanıtıldı. Bünyesinde pek çok yenilik barındıran yeni nesil kulaklık, Huawei'nin kulaklık pazarındaki elini oldukça güçlendirebilecek nitelikte. Bir önceki nesli olan FreeBuds 3'ün geliştirilmesiyle ortaya çıkan 4i, teknolojik açıdan çok daha iyi bir şekilde donatılmıştı durumda. Paylaşılan özellikleri ve Çin pazarı için olan fiyatlandırmasını sizler için derledik. Huawei FreeBuds 4i Özellikleri  21 Şubat 2021'de tanıtılan ve 8 Mart tarihinde Çin'de piyasaya sürülecek olan FreeBuds 4i bir çok yenilik ve özellik barındırıyor. Gürültüsüz bir ses deneyimi, daha iyi pil ömrü, daha iyi tasarım ve yüksek kaliteli ses efektleri için Aktif Gürültü Önleme (ANC) ile birlikte gelen kablosuz kulaklık, Huawei'nin kulaklık tarafındaki en güçlü kozlarından biri olabilir. 1.000 TL altı en iyi oyuncu kulaklıkları Huawei FreeBuds 4i, istenmeyen ses dalgalarını tanımlayarak ve orijinal sesi nötralize ederek kullanıcılara çok daha iyi bir ses kalitesi sunuyor.Aktif Gürültü Önleme teknolojisi ile dikkat dağıtıcı arka plan gürültüsünü büyük ölçüde azaltır. Bu özelliği beğenmeyen kullanıcılar için ANC kapatılabilir veya derecelendirilebilir şekilde tasarlanmış. 3D biyonik bir tasarıma sahip olan FreeBuds 4i kullanıcılar için konforlu bir kullanış sunmayı hedefliyor. Her iki taraftaki kulaklıklarda da ses ayarı, müzik değiştirme ve çağrı cevaplama gibi özellikler bulunmakta. Üç renk seçeneği ile piyasaya sürülecek olan FreeBuds 4i; kırmızı, beyaz veya siyah renkleri arasında seçim olanağı sunacak. Fiyatı ne kadar olacak? Bünyesinde pek çok yeni nesil özelliklik barındıran Huawei FreeBuds 4i, Çin pazarında 499 yuan fiyatı ile satışa sunulacak. Yaklaşık 75 dolara tekabül eden bu tutarın ülkemizde ne şekilde olacağı daha kesin değil.  

Huawei FreeBuds 4i tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

Huawei'nin yeni kablosuz kulaklığı FreeBuds 4i bugün tanıtıldı. Bünyesinde pek çok yenilik barındıran yeni nesil kulaklık, Huawei'nin kulaklık pazarındaki elini oldukça güçlendirebilecek nitelikte. Bir önceki nesli olan FreeBuds 3'ün geliştirilmesiyle ortaya çıkan 4i, teknolojik açıdan çok daha iyi bir şekilde donatılmıştı durumda. Paylaşılan özellikleri ve Çin pazarı için olan fiyatlandırmasını sizler için derledik.

Huawei FreeBuds 4i Özellikleri 

21 Şubat 2021'de tanıtılan ve 8 Mart tarihinde Çin'de piyasaya sürülecek olan FreeBuds 4i bir çok yenilik ve özellik barındırıyor. Gürültüsüz bir ses deneyimi, daha iyi pil ömrü, daha iyi tasarım ve yüksek kaliteli ses efektleri için Aktif Gürültü Önleme (ANC) ile birlikte gelen kablosuz kulaklık, Huawei'nin kulaklık tarafındaki en güçlü kozlarından biri olabilir.

Huawei FreeBuds 4i, istenmeyen ses dalgalarını tanımlayarak ve orijinal sesi nötralize ederek kullanıcılara çok daha iyi bir ses kalitesi sunuyor.Aktif Gürültü Önleme teknolojisi ile dikkat dağıtıcı arka plan gürültüsünü büyük ölçüde azaltır. Bu özelliği beğenmeyen kullanıcılar için ANC kapatılabilir veya derecelendirilebilir şekilde tasarlanmış. 3D biyonik bir tasarıma sahip olan FreeBuds 4i kullanıcılar için konforlu bir kullanış sunmayı hedefliyor. Her iki taraftaki kulaklıklarda da ses ayarı, müzik değiştirme ve çağrı cevaplama gibi özellikler bulunmakta. Üç renk seçeneği ile piyasaya sürülecek olan FreeBuds 4i; kırmızı, beyaz veya siyah renkleri arasında seçim olanağı sunacak.

Fiyatı ne kadar olacak?

Bünyesinde pek çok yeni nesil özelliklik barındıran Huawei FreeBuds 4i, Çin pazarında 499 yuan fiyatı ile satışa sunulacak. Yaklaşık 75 dolara tekabül eden bu tutarın ülkemizde ne şekilde olacağı daha kesin değil.