iCloud Fotoğraflarını Google'a Aktarmak Artık Daha Kolay!

Apple’ın iCloud servisinde depolanan fotoğrafları, Google Fotoğraflar veya herhangi bir başka hizmete aktarmak kolay değildi. Bu tarz işlemler için çeşitli yazılımlar olsa da ücretli ve oldukça kısıtlı imkanlar nedeniyle çoğu zaman kullanıcılar zorlanıyordu. Ayrıca bu programlar, fotoğraflarımıza erişim yetkisi istediğinden, güvenilirlikleri de ayrı bir sorundu.

iCloud Fotoğraflarını Google'a Aktarmak Artık Daha Kolay!

Apple’ın iCloud servisinde depolanan fotoğrafları, Google Fotoğraflar veya herhangi bir başka hizmete aktarmak kolay değildi. Bu tarz işlemler için çeşitli yazılımlar olsa da ücretli ve oldukça kısıtlı imkanlar nedeniyle çoğu zaman kullanıcılar zorlanıyordu. Ayrıca bu programlar, fotoğraflarımıza erişim yetkisi istediğinden, güvenilirlikleri de ayrı bir sorundu.

Apple, kullanıcıları bu dertten kurtaracak bir araç yayınladı. Yeni araç, iCloud servisindeki fotoğrafları, Google Fotoğraflar hesabımıza aktarmaya imkan sağlıyor. Apple, yaptığı açıklamada aracın başlangıçta sadece Google Fotoğraflar ile sınırlı olduğunu duyurdu. Ancak ileriki günlerde, daha fazla bulut depolama hizmetinin de araçla uyumlu olacağını ifade etti.