iQOO Z3 5G Çıkış Tarihi Belirlendi!

Vivo’nun alt markası olarak hizmet veren iQOO yeni akıllı telefonu Z3 5G ile geliyor. Beklenen model ile ilgili henüz ortada hiçbir somut ayrıntı yer almıyor. Ancak cihazın lansman tarihi nihayet ortaya çıktı.

iQOO Z3 5G Çıkış Tarihi Belirlendi!

Vivo’nun alt markası olarak hizmet veren iQOO yeni akıllı telefonu Z3 5G ile geliyor. Beklenen model ile ilgili henüz ortada hiçbir somut ayrıntı yer almıyor. Ancak cihazın lansman tarihi nihayet ortaya çıktı.

Geçtiğimiz hafta Vivo, iQOO Neo 5 cihazı ile karşımıza çıkmıştı. İleri seviye donanım özelliklerine sahip cihaz Qualcomm Snapdragon 870 işlemciyle tanıtılmıştı. 6,62 inç Full HD+ ekranla gelen model 8/12GB LPDDR4x RAM ve 128/256GB UFS 3.1 depolama alanıyla kullanıcılara sunulmuştu. 385 dolardan tüketicilere sunulan akıllı telefon piyasada büyük dikkat yaratmıştı. Şimdi şirketin bir başka modeliyle daha tanışmamıza sayılı günler kaldı. 5G bağlantı destekli iQOO Z3 modeli için açıklanan lansman günü 25 Mart olarak duyuruldu. Perşembe günü tanıtılacak cihazın ilk olarak Çin’de satışa çıkacağı; sonrasında küresel pazara açılacağı öğrenildi.