LG Rollable İddalarını Reddetti

LG Electoronics, yeniden boyutlandırılabilir ekranlı telefonu LG Rollable ile ilgili askıya alındığı iddialarıyla ilgili açıklama yaptı. Firma, telefonun beklemeye alındığı iddialarını kesin bir dille reddederken, olası çıkış tarihiyle ilgili kesin bir bilgi vermedi.

LG Rollable İddalarını Reddetti

LG Electoronics, yeniden boyutlandırılabilir ekranlı telefonu LG Rollable ile ilgili askıya alındığı iddialarıyla ilgili açıklama yaptı. Firma, telefonun beklemeye alındığı iddialarını kesin bir dille reddederken, olası çıkış tarihiyle ilgili kesin bir bilgi vermedi.

 

Konuyla ilgili The Verge’ye konuşan bir LG sözcüsü, “Gelecekteki mobil ürünlerle ilgili bu tür bir kararın olduğunu kesinlikle reddedebilirim” dedi. Açıklama Yonhap News’in, LG’nin parça tedarikçilerine Rollable’ın beklemeye alındığını ve geliştirme çabaları için para iadesi talep edeceklerini söylediği raporuna yanıt olarak geldi. Nihai bir kararın verildiğini reddetmek telefonun 2021’de geleceğine dair güvence vermekle aynı şey olmasa da, küresel bir salgın sırasında karmaşık bir sistemin tasarlanması, üretilmesi ve dağıtılmasıyla ilgili genel belirsizliği yansıtabilir. Dolayısıyla bu Yonhap News’e ait olan rapor bir ölçüde gerçeğe yakın olabilir.