Microsoft Edge Adına Yeni Verimlilik Özelliği

Microsoft Edge kurumsal hayatta çalışan işçilerin verimliliğini büyük oranda arttıracak Links Recall History adlı yeni uzantısını kullanıcılarına açtı. Bu özellikle beraber tarayıcıda daha önce paylaştığınız ya da sizinle paylaşılan bağlantı linklerini kolaylıkla toplu bir şekilde görüntüleyebileceksiniz.

Microsoft Edge Adına Yeni Verimlilik Özelliği

Microsoft Edge kurumsal hayatta çalışan işçilerin verimliliğini büyük oranda arttıracak Links Recall History adlı yeni uzantısını kullanıcılarına açtı. Bu özellikle beraber tarayıcıda daha önce paylaştığınız ya da sizinle paylaşılan bağlantı linklerini kolaylıkla toplu bir şekilde görüntüleyebileceksiniz.

Yakın bir zaman önce Microsoft, Edge için geliştirilen tarayıcı eklentilerinin bulunduğu Add-ons hizmetini hayata geçirmişti. Şu anda halen daha Beta aşamasında olan bu sayfa, Edge‘yi özelleştirmeniz için sizlere bir dolu uzantı sunuyor. Bu uzantılar arasına katılan yeni üyelerden bir tanesi de programı daha verimli kılmayı amaçlıyor. Kaybolan linklerinizi tek bir çatı altında buluşturan eklenti şimdi kullanıcı karşısına çıktı.