Morotolla'dan Akıllı Saat Süprizi

Geçtiğimiz hafta yeni giyilebilir teknoloji ürünlerini duyuran Motorola, 2021 yılında dört akıllı saat piyasaya süreceğini açıklamıştı. Bir süredir ihmal edilen Moto marka smartwatch cihazları için artık daha sıkı çalışacaklarını ifade eden şirket, yaklaşan üç Wear OS cihazını çeşitli görselleriyle beraber duyururken, son olarak isimsiz bir cihazdan bahsetmişti.

Morotolla'dan Akıllı Saat Süprizi

Geçtiğimiz hafta yeni giyilebilir teknoloji ürünlerini duyuran Motorola, 2021 yılında dört akıllı saat piyasaya süreceğini açıklamıştı. Bir süredir ihmal edilen Moto marka smartwatch cihazları için artık daha sıkı çalışacaklarını ifade eden şirket, yaklaşan üç Wear OS cihazını çeşitli görselleriyle beraber duyururken, son olarak isimsiz bir cihazdan bahsetmişti.

Haziran ayında Moto G Smartwatch, Temmuz’da Mot… o Watch ve Moto One akıllı saatlerini piyasaya sürmeye hazırlanan Motorola; aynı zamanda 2021 yılı içerisinde bir sürpriz modeli daha tüketicilerle buluşturacak. Sır gibi saklanan model hakkında henüz detaylar oldukça kısıtlı. Fakat yine de bazı internet kullanıcıları, beklenen cihazın peşine düştü. Saatin özellikleri bu sayede açığa çıktı!