Netflix, Türkiye Ofisi İçin İş İlanı Verdi

Geçtiğimiz günlerde Netflix, İstanbul lokasyonunda açacağı ilk Türkiye ofisi için iş ilanı duyurmuştu. Şirket, çok geçmeden yeni bir ilan daha paylaştı. İki gün evvel duyurulan Netflix iş ilanları, Post Prodüksiyon Koordinatörü ve Fiziksel Üretim Koordinatörü pozisyonlarındaydı. Fakat Netflix bu kez, İstanbul ofisi için İdari Asistan arıyor.

Netflix, Türkiye Ofisi İçin İş İlanı Verdi

Geçtiğimiz günlerde Netflix, İstanbul lokasyonunda açacağı ilk Türkiye ofisi için iş ilanı duyurmuştu. Şirket, çok geçmeden yeni bir ilan daha paylaştı. İki gün evvel duyurulan Netflix iş ilanları, Post Prodüksiyon Koordinatörü ve Fiziksel Üretim Koordinatörü pozisyonlarındaydı. Fakat Netflix bu kez, İstanbul ofisi için İdari Asistan arıyor.

Netflix yeni iş ilanı ile alakalı yaptığı açıklamada, “Uluslararası genişleme ve büyüyen Yerel Dilde Orijinal prodüksiyon yelpazesiyle, Netflix’e dahil olmak için harika bir zaman.” ifadelerine yer verdi.

Netflix Türkiye ofisi bünyesinde görev yapacak İdari Asistan, İstanbul merkezli Üretim Yönetimi ekibine bağlı olarak çalışacak.