Nvidia GeForce NOW'dan Türkiye'yi Şaşırtan Haber

NVIDIA imzalı bulut oyun hizmeti GeForce NOW Türkiye pazarına Turkcell ile giriş yaptığını açıklamıştı. GAME+ adı altında ülkemize gelen streaming ağı bu sabah kullanıcılarına bir e-posta gönderdi. Aldıkları mail ile neye uğradıklarını şaşıran çok sayıda oyuncu, sosyal medyadan tepkilerini dile getirdi.

Nvidia GeForce NOW'dan Türkiye'yi Şaşırtan Haber

NVIDIA imzalı bulut oyun hizmeti GeForce NOW Türkiye pazarına Turkcell ile giriş yaptığını açıklamıştı. GAME+ adı altında ülkemize gelen streaming ağı bu sabah kullanıcılarına bir e-posta gönderdi. Aldıkları mail ile neye uğradıklarını şaşıran çok sayıda oyuncu, sosyal medyadan tepkilerini dile getirdi.

GFN powered by GAME+ servisine gelen ilk eleştiriler fiyatlandırma konusunda yaşanmıştı. Premium paketi aylık 74,9 TL olan platform lansmana özel 3 aylık Premium’u 149,7 TL‘ye vereceğini açıklamıştı. Ancak kullanıcılar bu duruma isyan etti. Fiyatla alakalı Turkcell ile uzlaşmaya varamayan oyuncular şimdi yeni bir önemli haberle güne başladı. Yurt dışındaki sunuculardan uygulamaya abone olan kullanıcılar için yolun sonuna gelindiği anlaşıldı.