OnePlus İçin Yeni Modeller Sızdırıldı

OnePlus, önümüzdeki mart ayında modellerin lansmanı ile anıldı. Gelen bilgilere göre lansmanda amiral gemisi modeliyle birlikte OnePlus 9 serisinin diğer modelleri de gelecek. Akıllı telefonlarla birlikte OnePlus akıllı saatini kullanıcıların karşısına çıkaracak. Daha önceden OnePlus 9 serisi için bilgiler gelmişti.

OnePlus İçin Yeni Modeller Sızdırıldı

Firmanın 3 yeni telefonla birlikte 1 akıllı saati önümüzdeki ay tanıtacağı ortaya çıktı. OnePlus’ın yeni amiral gemisi modelini tanıtacağı lansman da mart ayı içinde yapılacak. Firmanın yeni amiral gemisi OnePlus 9 Pro olacak.

Daha önceden OnePlus 9E olarak sızıntılara konu olan modelin ismi bu sefer OnePlus 9R olarak telaffuz edildi. Firmanın burada isim değişikliği yaptığı ve 9R ismiyle devam edeceği belirtildi. Firmanın ‘bütçe dostu’ modeli olarak OnePlus 9R’de Snapdragon 690 işlemci, 8 GB RAM ve 64 Megapiksel ana kamera bulunacağı aktarıldı. Bununla birlikte 90 Hz tazeleme hızı ve 5.000 mAh batarya ile 6.5 inçlik FHD+ ekranın kullanıcıların karşısına çıkacağı kaydedildi.

Sızdırdığı bilgilerle dikkat çeken Ishan Agarwal, firmanın önümüzdeki ay için planlarını paylaştı. OnePlus 9, OnePlus 9R ve OnePlus 9 Pro modellerini tanıyacak olan firma, ilk akıllı saat modeli OnePlus Watch’ı giyilebilir teknoloji meraklılarına sunacak.