Rockstar Games'ten Gta 6 Sızıntısı

Talep havuzu için gerekli olan Grand Theft Auto 6'da (GTA 6) yeni değişiklikler yapıldı.

Rockstar Games'ten Gta 6 Sızıntısı

Talep havuzu için gerekli olan Grand Theft Auto 6'da (GTA 6) yeni değişiklikler yapıldı. Forumda paylaşılan 4chan adlı bir gönderiye göre, "Grand Theft Auto 6" Ekim 2023'te piyasaya sürülecek ve birkaç saat içinde silinecek. Kaynaklar, oyundaki bireysel karakterlerin ve hikayelerin de şimdiye kadarki en iyisi olduğuna inanıyor. GTA 6 adlı bu oyun etkileyici bir gelişme kaydetti ve Rockstar Games'in en az birkaç yıldır geliştirme aşamasında olduğuna inanılıyor. Bir Reddit kullanıcısı, tartışmalı platform 4chan'da bir hesap paylaştıklarını ve merakla beklenen oyunda yeni gelişmeler olduğunu duyurdu. Bu ifadeler doğruysa Rockstar Games'in GTA 6'nın "Hedef 2023" prensibine sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Reddit'teki iddiaların açık bir tarafı var. Orijinal sahibinin 4chan'daki sahiplik payı silindi ve hatta birkaç saat platformda kalmadı. Bunun neden olduğunu bilmesem de bu iddialar GTA 6 ile ilgili pek çok detaya değindi ki bu da insanların ilgisini çekmedi. Bu ifadelere hızlıca bir göz atalım.

Paylaşılan gönderiye göre, "Grand Theft Auto 6" 70'lerin sonunda kabul edilecek. Ayrıca bu oyunda son yılların sesi olan Ricardo kod adlı tek bir oynanabilir karakter olacak. Kaynak, bu sefer oyun haritasının daha küçük olacağını söyledi. 4chan kullanıcılarına göre, GTA 6 haritası Miami'yi kapsayacak şekilde tasarlandı ve genellikle Red Dead Redemption 2'deki Guama'ya benziyor. Ancak harita küçük olsa bile oyunun hikayesi 60 saatlik oyun süresi sağlayacak. 

Kaynak, GTA 6'nın hikayesini anlatmadı. Sızıntıya göre GTA 6'nın hikayesi şimdiye kadarki en iyi hikaye olacak. Ancak görünen o ki bu hikayenin oluşumu daha fazla mantık içeriyor. Kaynaklara göre "Red Dead Redemption 2" nin hikayesi "Grand Theft Auto 6" dan daha duygusal. Aynı zamanda hikâyede yer alan görevler ile birlikte sunulacak yardımcı görevler oyuncuyu özgür hissettirecektir.

4chan'a ek olarak, 4chan içeriğini de tekrarladık. Bunlar, bu gönderiye daha fazla dikkat çeken şeyler olabilir. Ancak kaynak başka bir noktaya da değindi. Bu oyunun çıkış tarihi ve hepimiz merakla bekliyoruz. Kaynaklara göre Rockstar Games, GTA 6'nın Ekim 2023'te piyasaya sürülmesini bekliyor. Ancak mevcut planın bu olduğu anlaşılabilir. Bu nedenle iddialar doğruysa yayın tarihi değişebilir.