Silikon Vadisi devinden milyar dolarlık kripto para fonu müjdesi!

Kripto Para Haber – Konuyla ilgili bilgisi olan kaynakların dün Financial Times’a verdiği demece göre, Silikon Vadisi risk sermayesi devi Andreessen Horowitz (a16z), kripto para birimleri ve blok zinciri girişimlerine yatırımlara odaklanan 1 milyar dolarlık yeni bir fon başlatmayı planlıyor. Rapora göre firma, özellikle kripto para birimlerine odaklanan üçüncü a16z’nin VC girişimi olacak yeni fon […] Bu yazı ilk olarak Kripto Para Haber'de yayımlanmıştır. Silikon Vadisi devinden milyar dolarlık kripto para fonu müjdesi! | Kripto Para Haber.

Silikon Vadisi devinden milyar dolarlık kripto para fonu müjdesi!

Kripto Para Haber – Konuyla ilgili bilgisi olan kaynakların dün Financial Times’a verdiği demece göre, Silikon Vadisi risk sermayesi devi Andreessen Horowitz (a16z), kripto para birimleri ve blok zinciri girişimlerine yatırımlara odaklanan 1 milyar dolarlık yeni bir fon başlatmayı planlıyor. Rapora göre firma, özellikle kripto para birimlerine odaklanan üçüncü a16z’nin VC girişimi olacak yeni fon […]

Bu yazı ilk olarak Kripto Para Haber'de yayımlanmıştır. Silikon Vadisi devinden milyar dolarlık kripto para fonu müjdesi! | Kripto Para Haber.