Türkiye 5G Teknolojisini Ne Zaman Kullanacak ?

5G , Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Dr. Ömer Fatih Sayan, 5G’nin Türkiye’de ne zaman kullanıma sunulacağını açıkladı. 5G ihalesi önümüzdeki yıl gerçekleştirilecek ve 5G, 2023 itibarıyla kullanıma sunulacak. Tüm Mobil cihazlar 5G desteğine sahip olmasına rağmen henüz ülkemizde kullanıma sunulmuş değil. Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Dr. Ömer Fatih Sayan, Twitter üzerinden gerçekleştirdiği yeni […] Türkiye 5G Teknolojisini Ne Zaman Kullanacak ? yazısı ilk önce Teknoreg üzerinde ortaya çıktı.

Türkiye  5G Teknolojisini Ne Zaman Kullanacak ?

5G , Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Dr. Ömer Fatih Sayan, 5G’nin Türkiye’de ne zaman kullanıma sunulacağını açıkladı. 5G ihalesi önümüzdeki yıl gerçekleştirilecek ve 5G, 2023 itibarıyla kullanıma sunulacak.

Tüm Mobil cihazlar 5G desteğine sahip olmasına rağmen henüz ülkemizde kullanıma sunulmuş değil. Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Dr. Ömer Fatih Sayan, Twitter üzerinden gerçekleştirdiği yeni açıklama ile 5G’nin Türkiye’de ne zaman kullanıma açılacağını ile önemli bilgiler paylaştı.

5G
Dr. Ömer Fatih Sayan 5G Açıklaması

Türkiye 5G Teknolojisini Ne Zaman Kullanacak ? yazısı ilk önce Teknoreg üzerinde ortaya çıktı.