Uniswap fiyat analizi: Rekor seviyeye ulaşan UNI yükselmeyi sürdürecek mi?

Kripto Para Haber – Ethereum tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3.200 dolara ulaşırken Uniswap son 24 saatte kendi ATH’sini 45 dolarda belirledi. UNI’nin trendi geçtiğimiz hafta sağlıklı ve yükseliş eğilimi gösteriyor ve şu anda varlık grafiklerde daha da yukarılara ulaşabilir. Şu anda UNI token 23 milyar dolarlık piyasa değeri ile listelerde 9. sırada yer […] Bu yazı ilk olarak Kripto Para Haber'de yayımlanmıştır. Uniswap fiyat analizi: Rekor seviyeye ulaşan UNI yükselmeyi sürdürecek mi? | Kripto Para Haber.

Uniswap fiyat analizi: Rekor seviyeye ulaşan UNI yükselmeyi sürdürecek mi?

Kripto Para Haber – Ethereum tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3.200 dolara ulaşırken Uniswap son 24 saatte kendi ATH’sini 45 dolarda belirledi. UNI’nin trendi geçtiğimiz hafta sağlıklı ve yükseliş eğilimi gösteriyor ve şu anda varlık grafiklerde daha da yukarılara ulaşabilir. Şu anda UNI token 23 milyar dolarlık piyasa değeri ile listelerde 9. sırada yer […]

Bu yazı ilk olarak Kripto Para Haber'de yayımlanmıştır. Uniswap fiyat analizi: Rekor seviyeye ulaşan UNI yükselmeyi sürdürecek mi? | Kripto Para Haber.