Valheim, Oyunundan Bir Başarı Daha

2 Şubat’ta Steam platformunda erken erişime sunulmasına rağmen 3 milyonu satın almayı geçen Valheim, başka bir başarıya daha imza attı. Oyun, anlık oyuncu sayısını bir ay olmadan 500 bine çıkardı ve Dota 2’yi geride bıraktı. Oyunun tek rakibi ise 1 milyon üzerinde eş zamanlı kullanıcısı bulunan CS:GO oldu.

Valheim, Oyunundan Bir Başarı Daha

2 Şubat’ta Steam platformunda erken erişime sunulmasına rağmen 3 milyonu satın almayı geçen Valheim, başka bir başarıya daha imza attı. Oyun, anlık oyuncu sayısını bir ay olmadan 500 bine çıkardı ve Dota 2’yi geride bıraktı. Oyunun tek rakibi ise 1 milyon üzerinde eş zamanlı kullanıcısı bulunan CS:GO oldu.

Valheim eş zamanlı oyuncu sayısında Dota 2’i geçti

GamesRadar’ın haberine göre erken erişimde olan hayatta kalma oyunu Valheim, anlık oyuncu sayısını 500 binin üzerine çıkardı. Bu başarısı oyunun Dota 2‘yi geçerek Steam platformunda en çok eş zamanlı oyuncuya sahip ikinci yapım olmasını sağladı. Henüz erken erişimde olsa da 3 milyon gibi bir satış başarısı gösteren oyunun, maksimum eş zamanı oyuncu sayısı 1,1 milyon olan CS:GO’ya ulaşması da eldeki verilerle mümkün görünüyor.