Vitalik Buterin, Ethereum’un yükselmesinin ardından en yeni milyarder oldu

Vitalik Buterin, Ethereum 3.000 doları geçtikten sonra kripto alanında kendi kendini yetiştiren en genç milyarder oldu. İkinci en büyük kripto para birimi, şu anda yüzde 15’in üzerindeki hakimiyetiyle gücünü daha da artırdı. Kendi yolunda olan Ethereum’un yaratıcısı, büyük ölçüde ödüllendirildi. Son 24 saatte milyarderler kulübüne katıldı. Bu, ETH’nin tüm zamanların en yüksek seviyesini işaretlemek için […] Bu yazı ilk olarak Kripto Para Haber'de yayımlanmıştır. Vitalik Buterin, Ethereum’un yükselmesinin ardından en yeni milyarder oldu | Kripto Para Haber.

Vitalik Buterin, Ethereum’un yükselmesinin ardından en yeni milyarder oldu

Vitalik Buterin, Ethereum 3.000 doları geçtikten sonra kripto alanında kendi kendini yetiştiren en genç milyarder oldu. İkinci en büyük kripto para birimi, şu anda yüzde 15’in üzerindeki hakimiyetiyle gücünü daha da artırdı. Kendi yolunda olan Ethereum’un yaratıcısı, büyük ölçüde ödüllendirildi. Son 24 saatte milyarderler kulübüne katıldı. Bu, ETH’nin tüm zamanların en yüksek seviyesini işaretlemek için […]

Bu yazı ilk olarak Kripto Para Haber'de yayımlanmıştır. Vitalik Buterin, Ethereum’un yükselmesinin ardından en yeni milyarder oldu | Kripto Para Haber.